Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 (32) 231 05 41Formularz kontaktowy

zaloguj
zamów
 
przypomnij hasło
Zamów dostęp do konta i przez 3 miesiące bezpłatnie i bez zobowiązań korzystaj z usługi.
Adres e-mail
Nazwa firmy
Imię i nazwisko
Numer kontaktowy
 
zamów
oblicz
lista
Kontakt z doradcą

Tel.: +48 (32) 231 05 41


E-mail:    info@mailpro.pl


Formularz kontaktowy  Formularz kontaktowy

 

O aplikacji

mailPro e-faktura jest pierwszą na polskim rynku aplikacją online pozwalającą na zautomatyzowaną wysyłkę masowej ilości faktur drogą elektroniczną. Powstała specjalnie z myślą o profesjonalnym wsparciu biznesu poprzez ułatwienie rozliczeń z kontrahentami, obniżkę kosztów administracyjnych i lepszą kontrolę nad korespondencją. Wysyłając e-faktury z mailPro masz pewność, że dokumenty dotrą zawsze na czas – bez względu na godzinę, dzień tygodnia czy pogodę. Odczuwalna oszczędność pieniędzy, intuicyjny kreator wysyłki i rozbudowany moduł raportowania sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał powrócić do tradycyjnych metod dostarczania faktur swoim klientom!

mailpro

mailpro

Powstanie aplikacji

E-mail jest najczęściej wykorzystywanym kanałem komunikacji w biznesie. Jego szybkość, niski koszt dotarcia oraz wysoka efektywność sprawiły, że coraz więcej firm decydowało się dostarczać swoim klientom również faktury drogą elektroniczną. Brak odpowiednich uregulowań prawnych w niczym nie przeszkadzał dalszemu rozwojowi trendu, dlatego gdy od 1 stycznia 2011 roku zmiany prawne umożliwiły rozliczanie się z kontrahentami za pomocą e-faktur, zespół mailPro kończył przygotowywanie profesjonalnego narzędzia do wysyłki faktur drogą elektroniczną. Aplikacja mailPro e-faktura jest kolejnym przedsięwzięciem spółki, którego celem jest pomoc w ciągłym usprawnianiu i rozwoju Twojego biznesu.

mailpro

Technologia i koszty

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym rozpoczęcie wysyłki e-faktur nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów ani nakładów pracy związanych ze zmianą bądź przystosowaniem Twojego systemu księgowego do współpracy z aplikacją mailPro e-faktura. Wystarczy, że wyeksportujesz dane o bieżących rozliczeniach, wczytasz je do aplikacji i za pomocą prostego kreatora roześlesz do swoich kontrahentów. Całą operację wykonasz w kilka minut, a zaoszczędzony czas i pieniądze będziesz mógł wykorzystać na rozwój firmy bądź swoich kompetencji. Równie szybko i bez żadnych dodatkowych opłat sprawdzisz status doręczenia każdej wysłanej faktury, zyskując pewność, że każdy Twój klient otrzymał fakturę w terminie.

mailpro

mailpro

Chcesz wiedzieć o nowościach w naszym systemie oraz promocjach,
które Wam oferujemy ?
Zapisz się do newslettera!
 
 

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij